MİMARİ SİSTEMLER

TEMA CAM KANALLI KORKULUK SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Tema cam kanal sistem korkuluklarında 10mm. ile 20mm. (5+5mm., 6+6mm., 8+8mm., 10+10mm) arasında cam kombinasyonlarını güvenle ve rahatlıkla uygulayabilirsiniz. 120cm. yüksekliğe kadar, herhangi bir ara profil gereksinimi duymadan mükemmel bir görsellik sunan sistem, güvenlik açısından da son derece emniyetlidir. Adet olarak siz değerli müşterilerimize satışa sunulan sistem, istediğiniz renge boyatılacak, kapatma profil ile iç mekana uyumlu estetik bir görünüşe sahiptir.

TEMA SUNROOF AÇILIR CAM TAVAN SİSTEMLERİ

TEMA SUNROOF; Türkiye’de ilk defa üzerinde gezilebilecek, rahatça kar ve insan yükü taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır. Açılır tavan sistemlerindeki temizlik ve ürüne güven problemi, bu sayede ortadan kaldırılmıştır.
TEMA SUNROOF; Türkiye’de ilk defa özgün su tahliye özellikleri ve özel camları ile size, mevsimsel konforu uçlarına kadar yaşamaya davet etmektedir.TEMA SUNROOF; Türkiye’de ilk defa uygulama yüzeyi için bir sınırlama getirilmemiştir. Uygulamanın gerçekleştirileceği yüzey ister 10m2, ister 5000m2 olsun, tema sunroof, özel projeleri ile müşterilerine hızlı ve yaratıcı çözümler sunabilmektedir.
TEMA SUNROOF; Uzaktan kumanda özelliği sayesinde 30mt mesafeye kadar rahatlıkla yönlendirme yapabileceğiniz sistem ayrıca bölge bölge açılım imkanı da sağlamaktadır.

ISI YALITIM CAM BALKON

Sistem 230cm. yükseklikte ve istenilen genişlikte uygulama imkanı sağlamaktadır.
Sistem jaluzili ısı cam ve klasik ısı cama göre uyarlı olup konfor özellikli cam kullanılması tavsiye edilir.
Sistemde kullanılan fitiller izolasyon noktalarında sorunsuz çalışmaktadır.
Yatay ve düşey birleşim noktalarında estetik görünüme sahiptir
Tüm profiller izolasyon bariyerli olduğu için mükemmel ısı yalıtım performansı gösterir.
Kendine has aksesuar seçenekleri ve kapatma malzemeleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

TEMA MEKANİK SÜRME SİSTEM

Sınırsız genişlik ve 300kg. kanat kapasitesi ile manzaradan ödün vermeyen ayrıca kullanım kolaylığı, konfor, güvenlik ve ferahlığı bir araya getiren sistemin bir çok özelliği vardır.
Isı,ses,su yalıtımında sisteme özgü adaptör profilleri ile sorunsuz ideal bir çözüm sağlar. Yüksek mesafelerde rüzgar yüküne dayanıklı yapısı ile ayrıca bir profil kullanmadan sağlamlık testinden başarı ile geçmiştir.
Kanat ağırlığı çok yüksek olmasına rağmen G-U marka kol kilit mekanizması sayesinde güç harcamadan tek parmakla açılabilme özelliğine sahiptir.

Öz Işık Alüminyum 40  yıldan bu yana bu yana, geliştirdiği öncü ve yenilikçi  iç ve dış cephe çözümleriyle geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynuyor.  Alüminyum kapı, pencere, cephe ve küpeşte sistemleri, alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, panjur sistemleri ve makina, aydınlatma, asansör vb. sektörlerinin ihtiyacı olan çeşitli şekil ve büyüklükte sanayi profilleri ve standart kesitli profiller üretiyor.

Neden Alüminyum?

Alüminyum yerkabuğunda demirden sonra bulunan en bol metaldir.Doğada genellikle Boksit cevheri halinde bulunur,Oksidasyona karşı çok iyi dirence sahiptir,bu üstün direnci sayesinde Endüstrinin pek çok kolunda Milyonlarca farklı ürün yapımında kullanılmaktadır.Alüminyum hafiflik,yüksek dayanım,yüzey kaplamadan (Eloksal ve Boya)sonra görselik ve kolay tasarım yapımından dolayı yaşamımızın her alanına yayılmıştır.

Doğa dostu!

Alüminyum dünyamızda sonsuz geri dönüşüme sahip olduğu için ve geri dönüşümünde kalite kaybı olmadığı % 100 geri dönüştürülebilir olduğu anlamına gelir.Uzun ömürlü ,düşük bakım, iyi geri dönüştürülebilirlik ve düşük ağırlık (taşıma ) gibi sebeplerden dolayı Alüminyum son derece ekolojik denge oluşturmaktadır çevreye.

Geri dönüşüm!
Alüminyumun hurdalardan geri kazanımıdır,geri kazanım işlemi basitçe alüminyum metalin tekrar eritilmesi esasına dayanır.Bu yöntem en ekonomik yöntemdir ve yaklaşık % 5 civarında bir fire ile üretim gerçekleşir.Maliyetide Boksitten elde edilen Alüminyumun % 5 ine yaklaşık tekamül eder.