PERDE MOTOR SİSTEMLERİ

Perde Motor Sistemleri
Motorlu perdeler: Konforun şıklıkla buluşması!

 

 
Motorlu sistemlerimiz sayesinde, perdelerinizi akıllı telefonunuzla veya tek bir uzaktan kumandayla kolayca kontrol edebilirsiniz. Çaba sarf etmeden perdelerinizi düzgünce hizalayın ve yıpranmalarını önleyin. Cuppon motorlu sistemler evinizde sessizlik ve huzur sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Rahatınız önceliğimizdir. Bu nedenle perdelerimiz, rahatsız edici sesler çıkarmadan açılıp kapanır. Perdelerinizi korumak ve ömürlerini uzatmak için verimli ve yüksek hassasiyetli motorlar geliştirdik.

Öz Işık Alüminyum 40  yıldan bu yana bu yana, geliştirdiği öncü ve yenilikçi  iç ve dış cephe çözümleriyle geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynuyor.  Alüminyum kapı, pencere, cephe ve küpeşte sistemleri, alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, panjur sistemleri ve makina, aydınlatma, asansör vb. sektörlerinin ihtiyacı olan çeşitli şekil ve büyüklükte sanayi profilleri ve standart kesitli profiller üretiyor.

Neden Alüminyum?

Alüminyum yerkabuğunda demirden sonra bulunan en bol metaldir.Doğada genellikle Boksit cevheri halinde bulunur,Oksidasyona karşı çok iyi dirence sahiptir,bu üstün direnci sayesinde Endüstrinin pek çok kolunda Milyonlarca farklı ürün yapımında kullanılmaktadır.Alüminyum hafiflik,yüksek dayanım,yüzey kaplamadan (Eloksal ve Boya)sonra görselik ve kolay tasarım yapımından dolayı yaşamımızın her alanına yayılmıştır.

Doğa dostu!

Alüminyum dünyamızda sonsuz geri dönüşüme sahip olduğu için ve geri dönüşümünde kalite kaybı olmadığı % 100 geri dönüştürülebilir olduğu anlamına gelir.Uzun ömürlü ,düşük bakım, iyi geri dönüştürülebilirlik ve düşük ağırlık (taşıma ) gibi sebeplerden dolayı Alüminyum son derece ekolojik denge oluşturmaktadır çevreye.

Geri dönüşüm!
Alüminyumun hurdalardan geri kazanımıdır,geri kazanım işlemi basitçe alüminyum metalin tekrar eritilmesi esasına dayanır.Bu yöntem en ekonomik yöntemdir ve yaklaşık % 5 civarında bir fire ile üretim gerçekleşir.Maliyetide Boksitten elde edilen Alüminyumun % 5 ine yaklaşık tekamül eder.